Tauragės turgelio atnaujinimas Atgal

Tauragės turgelio atnaujinimas

Apie projektą

Vykdomi Kitos sritys

Planuojama atnaujinti turgelį, esantį Dariaus ir Girėno g., Tauragėje. Numatyta įrengti naujas vandentiekio, buitinių nuotekų, lietaus nuotekų ir elektros požemines komunikacijas, pakeisti visos turgelio aikštės dangą, įrengti naują apšvietimą, prekybos stogines ir kioskelius.

 

Turite pasiūlymų, pastebėjimų? Rašykite mums!

LIKO: 0 dienos 0 val. 0 min. 0 sek.

Projekto naujienos

2022-04-12 su UAB „Profilex“ pasirašyta sutartis dėl prekybos kioskų ir pastogių įrengimo.

Šiuo metu Tauragės turgelyje baigiama atnaujinti inžinerines komunikacijas ir viršutinę aikštės dangą. Liko tik pagaminti ir atvežti prekybinius kioskus bei pastoges. Iš viso numatyta įrengti 25 konteinerinius modulius. Pagal sutartį, darbus planuojama atliki iki liepos mėnesio.

2021-09-28 Su UAB „Šilalės statyba“ pasirašyta sutartis dėl turgelio atnaujinimo.

Pagal sutartį numatyta įrengti naujas vandentiekio, buitinių nuotekų, lietaus nuotekų ir elektros požemines komunikacijas, pakeisti visos turgelio aikštės dangą, įrengti naują apšvietimą. Iš viso bus sutvarkytas 2400 m2 plotas.

Darbus planuojama pradėti jau kitą savaitę, jų atlikimo terminas – 2022 m. gegužės mėnuo. Sutarties vertė – 274 242,87 Eur.

Artimiausiu metu planuojama pasirašyti ir kitą svarbią sutartį, pagal kurią prie turgelio bus įrengtos dvi stovėjimo aikštelės (10 ir 13 vietų) bei jų apšvietimas.

Tikimasi, kad atnaujintas turgelis taps ne tik gražesne bet ir labiau mėgstama bei lankoma erdve rajono gyventojams.

2020-06-08 Ruošiamas turgelio aikštės sutvarkymo techninis projektas.

Numatyta įrengti naujas vandentiekio, buitinių nuotekų, lietaus nuotekų ir elektros požemines komunikacijas, pakeisti visos turgelio aikštės dangą, įrengti naują apšvietimą, prekybos stogines ir kioskelius.