STEAM centras moksleiviams Atgal

STEAM centras moksleiviams

Apie projektą

Atlikti Švietimo projektai

STEAM atviros prieigos centras – tai modernių technologijų telkinys, kuriame, bendradarbiaujant mokslininkams, savivaldybėms, verslininkams, sudaromos sąlygos mokiniams per pamokas ar po jų atlikti eksperimentinius tyrimus, konstruoti, modeliuoti, susipažinti su mokslo inovacijomis ir kt. STEAM centrą sudaro trys laboratorijos: 

  • Gamtamokslinė;
  • Mechatronikos / Informacinių technologijų (inžinerija ir robotika);
  • Tvaraus vystymosi ir alternatyviosios energetikos.

 

Turite pasiūlymų, pastebėjimų? Rašykite mums!

 

Projekto naujienos

2021-10-27 Paskelbtas oficialus STEAM atviros prieigos centro (gamtos mokslų, technologijų, inžinerinio, menų ir matematinio ugdymo) veiklos startas!

Laboratorijose mokiniai galės atlikti įvairius tiriamuosius, brandos darbus, vyks konkursai, edukacijos. Numatomi ir neformaliojo ugdymo užsiėmimai 1–12 klasių mokiniams. STEAM atviros prieigos centre vyks mokytojų kvalifikacijos kėlimo renginiai, STEAM dalykų mokymosi efektyvinimo, įvairios mokslo, inovacijų populiarinimo, viešinimo, ugdymo karjerai ir kitos veiklos.

Tikimasi, kad STEAM mokymo principai sužadins moksleivių smalsumą bei suteiks naujas galimybes atsiskleisti kūrybiškumui, o praktiniai gebėjimai paskatins ieškoti atsakymų ir sprendimų STEAM mokslų srityse. STEAM atviros prieigos centras – tai erdvė, kur gali pasireikšti geriausi talentai, tai investicija į ateitį!

Plačiau: www.taurage.lt