Multifunkcinis sporto ir kultūros centras Atgal

 Multifunkcinis sporto ir kultūros centras

Apie projektą

Vykdomi Laisvalaikio ir pramogų objektai

Siekiant padidinti laisvalaikio ir kultūros paslaugų prieinamumą, Tauragėje bus statomas sporto ir kultūros kompleksas, kurio projektą parengė žurnalo „Structum“ konkurso „Išmanusis miestas IV“ nugalėtojai – Kauno technologijos universiteto studentai.

Planuojama, kad moderniame sporto paskirties pastate tilps iki 2000 žiūrovų. Arenoje numatytos  dvi daugiafunkcinės aikštelės, treniruoklių ir aerobikos salės, aikštelės, skirtos paplūdimo tinkliniui, taip pat numatytos patalpos spaudos konferencijoms bei kavinė-baras lankytojams. Arena bus pritaikyta ir didesniems kultūros renginiams ar koncertams rengti.

 

 

Turite pasiūlymų, pastebėjimų? Rašykite mums!

Projekto naujienos

2023-07-31 Pasirašyta Tauragės arenos statybų sutartis

Naujos sporto ir kultūros renginių vietos atsiradimui Tauragėje duotas startas – pasirašyta statybų sutartis su konkursą laimėjusia įmone. Darbus pradėti planuojama jau šiais metais. Tikimasi, kad Bernotiškės gatvėje iškilsiančia daugiafunkce arena Tauragės regiono gyventojai ir svečiai galės džiaugtis dar 2026 m. metų pabaigoje.

 

Liepos 31 d. Tauragės rajono savivaldybė pasirašė daugiafunkcės arenos statybų sutartį su konkursą laimėjusia įmone UAB „Gilesta“. Sutarties vertė – 19 491 285 eurų su PVM, o statybų darbus atlikti planuojama per 36 mėn. nuo sutarties pasirašymo dienos.

 

Konkursą laimėjusi „Gilesta“ – generalinio rangovo ir statybų paslaugas nuo 2011 metų teikianti įmonė. Daugiau nei 10 metų veikianti bendrovė užsiima individualių ir daugiabučių namų,  komercinių ir pramonės pastatų statyba, turi sukaupusi patirties statant visuomeninius projektus. Tarp tokių įmonės projektų – šiuo metu statomi specialiosios paskirties pastatai Krašto apsaugos ministerijos kariniame miestelyje Šiauliuose, Kultūros paskirties pastatas (archyvas) Vilniuje.

 

Numatyta, kad arenos patalpos bus pritaikytos bent 8 sporto šakoms, tarp kurių – krepšinis, tinklinis, imtynės, badmintonas, mini futbolas ir kt. Patalpose bus įrengti 3 bėgimo takai, smėlio tinklinio salė su trimis aikštelėmis, leisiantys sportininkams treniruotis ir šaltuoju metų sezonu. Iš viso centre bus įrengta 1500 sėdimų vietų, tačiau didesnių renginių metu pastatas galės sutalpinti apie 2500 žmonių.

2019-01-30 Pasirašyta sutartis su UAB „Synergy Solutions" dėl sporto ir kultūros komplekso projektavimo.

Bendra projektinių pasiūlymų, projektavimo paslaugų ir projekto vykdymo priežiūros paslaugų vertė – 79 376 Eur.