Miškasodis Skaudvilėje Atgal

Miškasodis Skaudvilėje

Apie projektą

Atlikti Kitos sritys, Ekologija

Tauragės rajono savivaldybė kartu su VšĮ Myliu mišką paskelbė akciją „Iškeisk kavos puodelį į medelį“, kurios metu rajono gyventojai, įmonės ir organizacijos galėjo prisidėti prie didžiausio miškasodžio Tauragės rajone, Skaudvilėje.

Projekto metu įmonės ir gyventojai skyrė paramą 7 647 medeliams įveisti. Miškasodžio metu Skaudvilės bendruomenė ir Tauragės rajono bendruomenė pasodino net 1 500 medelių. Likusią dalį pasodins VšĮ Myliu mišką rangovai.

 

 

Turite pasiūlymų, pastebėjimų? Rašykite mums!

Projekto naujienos

2022-09-30 Kviečiame visus, kurie kavos puodelį iškeitė į medelį ir visus visus, kurie myli gamtą, bei nori prisidėti prie Tauragės rajono miškasodžio akcijos!
Jau spalio 2 d., nuo 14 valandos susitinkame Skaudvilėje, šalia tvenkinio, kur 2.9ha pievą paversime mišku!
 
Skaudvilės krašto bendruomenė pasirūpins arbata, sausainiais bei sriuba. Mažiesiems renginio dalyviams bus batutai! 
 
Norinčius važiuoti kartu, 13.30 kviečiame nemokamai važiuoti su elektrobusu iš Tauragės autobusų stoties. ~17-18 val. grįšime į Tauragę.
 
Medelius sodinsime prie Skaudvilės tvenkinio, už krepšinio ir futbolo aikštelių. Prie teritorijos atvažiuoti bus galima nuo Kęstučio gatvės pusės.
 
Į miškasodį prašome pasiimti tik pirštines, kitais reikalingais darbo įrankiais pasirūpins VšĮ „Myliu Mišką“.
 
Visų mūsų dėka Skaudvilėje sužaliuos tūkstančiai medžių!
2022-08-23 Kviečiame gyventojus, bendruomenes, įmones ir įstaigas prisidėti prie akcijos „Iškeisk kavos puodelį į medelį“!
Viskas ką reikia padaryti, apsilankyti www.myliumiska.lt/pasodink svetainėje ir nupirkti norimą kiekį medelių. Vieno medelio kaina – 2,5 Eur.
 
Nepamirškite pažymėti, kad parama skiriama tvarios Tauragės projektui Skaudvilėje ir nurodykite savo vardą arba juridinio asmens pavadinimą kuris bus skelbiamas myliumiska.lt ir taurage.lt svetainėse. Medelius kviečiame pirkti iki rugsėjo 30 dienos.