Gedimino gatvės remontas Atgal

Gedimino gatvės remontas

Apie projektą

Vykdomi Miesto gatvės

Viena svarbiausių Tauragės miestų arterijų – Gedmino gatvė jau greitu metu sulauks ilgai lauktų pokyčių Lietuvos automobilių kelių direkcija už 1,2 mln. eurų pasirašė sutartį su UAB „Kauno tiltai“, kurie atliks gatvės asfaltavimo darbus.

Darbus atliekanti įmonė – viena didžiausių transporto infrastruktūros statybos bendrovių Baltijos šalyse. Bendrovė per metus įvykdo iki 300 įvairaus dydžio ir sudėtingumo projektų, nuo visiškai smulkių objektų iki didžiausių transporto infrastruktūros statinių Lietuvoje.

 

Turite pasiūlymų, pastebėjimų? Rašykite mums!

 

Projekto naujienos

2022-12-07 Gedimino gatvės remonto darbai įsibėgėjo ir jau spėta atlikti didžiąją jų dalį, tačiau dėl esamų gamtinių oro sąlygų, darbus planuojama užbaigti kitų metų pradžioje.
Šiuo metu padaryta apie 80 proc. suplanuotų darbų: atnaujinti lietaus nuotekų tinklai, atnaujinta didžioji dalis važiuojamosios dangos ir kt. Dalyje gatvės liko uždėti asfalto dangos viršutinį sluoksnį, sutvarkyti skiriamąsias saleles, įrengti greičio mažinimo kalnelius ir atlikti gatvės ženklinimą. Darbus planuojama pratęsti iškart, kai oro sąlygos leis tai padaryti.
2022-11-09 Pradėti gatvės asfaltavimo darbai.

Siekiant sumažinti nepatogumus vairuotojams, darbų metu bus uždaroma 1 eismo juosta iš 4, kol bus atnaujintos visos 4.

2022-11-24 Šiuo metu Gedimino gatvėje vyksta lietaus nuotekų tinklų rekonstrukcijos darbai, kuriuos tikimasi užbaigti artimiausiu metu.

Duobės, kurios dabar užpiltos žvyru, bus atstatytos į asfalto dangą, o atlikus darbus to bus pradėti vykti visos Gedimino gatvės asfalto dangos atnaujinimas.

2022-07-10 Lietuvos automobilių kelių direkcija pasirašė sutartį su UAB „Kauno tiltai“ dėl gatvės remonto darbų.

„Pagaliau pasirašyta sutartis dėl Gedimino g. asfaltavimo darbų. 2 km. ilgio Gedimino g. bus su nauju asfaltu ir tai savivaldybei nekainuos nei euro. Tauragės rajono savivaldybė įsipareigojo perimti atnaujintą turtą į savo nuosavybę iš Lietuvos automobilių kelių direkcijos.“ – sakė meras Dovydas Kaminskas.