Dviračių saugyklos Atgal

Dviračių saugyklos

Apie projektą

Atlikti Ekologija

Pagal parengtą darnaus judumo planą mieste įrengtos 75 rakinamos dviračių saugyklos prie daugiabučių gyvenamųjų namų. Taip pat pastatyti 235 dviračių stovai prie ugdymo įstaigų ir 2 dviračių stovėjimo aikšteles su stogeliais miesto cente. Kiekvienoje dviračių saugykloje vietos pakanka 8 gyventojų dviračiams.

Dviračių stovai (stovėjimo vietos) įrengtos prie šių ugdymo įstaigų: Tauragės „Versmės“, Tauragės „Žalgirių“ gimnazijų, Tauragės „Aušros“, Tauragės „Jovarų“ pagrindinių mokyklų, Tauragės Martyno Mažvydo, Tauragės „Šaltinio“ ir Tauragės Tarailių progimnazijų.

Dviračių saugyklose įrengtos vaizdo stebėjimo kameros, apšvietimas. Gyventojai turi galimybę pakrauti elektrinius dviračius ir paspirtukus.

 

 

 Turite pasiūlymų, pastebėjimų? Rašykite mums!

 

Projekto naujienos

2022-05-30 Atlikti dviračių saugyklų įrengimo darbai. Uždarose, šalia namų įrengtose saugyklose tauragiškiai galės patogiai ir saugiai palikti bei pakrauti gamtai draugiškas transporto priemones.

Projektuojant dviračių saugyklas ypatingas dėmesys buvo skirtas patogiam naudojimuisi bei paliktų transporto priemonių saugumui užtikrinti.

Automatiškai rakinamose saugyklose savo dviratį ar paspirtuką gai palikti visi norintys gyventojai. Turintieji elektrinius paspirtukus ar dviračius čia pat gali juos ir pakrauti – iki saugojimo stotelių atvesta elektra bei įrengti elektros lizdai. Tam, kad savo transporto priemonę gyventojai galėtų laikyti be rūpesčių, jose įrengtos stebėjimo kameros, o į saugyklas patekti galima tik naudojantis mobiliuoju telefonu.

„Norėjome, kad gyventojams saugyklose būtų saugu palikti savo turtą – dviračius, paspirtukus. Manau, kad tai yra esminis kriterijus, kuris turėtų nulemti tokių saugyklų populiarumą. Labai džiaugiuosi, kad tapome šių darnaus judumo priemonių bandytojais ir pirmieji šalyje įgyvendinome kompleksinį viešų miesto dviračių saugyklų projektą”, – kalbėjo Tauragės rajono meras Dovydas Kaminskas.