Centro turgaus atnaujinimas Atgal

Centro turgaus atnaujinimas

Apie projektą

Atlikti Kitos sritys

Atnaujintas Centro turgus, esantį Dariaus ir Girėno g., Tauragėje. Turguje įrengtos vandentiekio, buitinių nuotekų, lietaus nuotekų ir elektros požemines komunikacijos, pakeista visos turgelio aikštės dangą, įrengtas naujas apšvietimas, prekybos stoginės ir kioskeliai.

 

Turite pasiūlymų, pastebėjimų? Rašykite mums!

Projekto naujienos

2022-10-17 Oficialiai atidarytas atnaujintas Centro turgus, kuriame tauragiškiai ir miesto svečiai galės įsigyti vietinių augintojų ir gamintojų produkcijos: vaisių, daržovių, medaus, pieno, mėsos, žuvies, konditerijos ir kt.

Įgyvendinant šį projektą buvo visiškai atnaujintos vandentiekio, buitinių nuotekų ir elektros požeminės komunikacijos, pakeista visa turgelio aikštės danga, įrengtas naujas apšvietimas, prekybos stoginės bei kioskeliai, kuriems išsinuomoti buvo skelbiami viešieji aukcionai.

Rengiant Turgelio projektą daug dėmesio skirta detalėms. Pavyzdžiui, turgelį puošiantys iliustruoti raštai ne tik suteikia išskirtinumo, bet ir turi simbolinę reikšmę – tai etno kultūros simboliai, tautiniai raštai, kurie simbolizuoja sėkmę, saugo nuo nelaimių.

 

2022-04-11 su UAB „Profilex“ pasirašyta sutartis dėl prekybos kioskų ir pastogių įrengimo.

Šiuo metu Tauragės turgelyje baigiama atnaujinti inžinerines komunikacijas ir viršutinę aikštės dangą. Liko tik pagaminti ir atvežti prekybinius kioskus bei pastoges. Iš viso numatyta įrengti 25 konteinerinius modulius. Pagal sutartį, darbus planuojama atliki iki liepos mėnesio.

2021-09-27 Su UAB „Šilalės statyba“ pasirašyta sutartis dėl turgelio atnaujinimo.

Pagal sutartį numatyta įrengti naujas vandentiekio, buitinių nuotekų, lietaus nuotekų ir elektros požemines komunikacijas, pakeisti visos turgelio aikštės dangą, įrengti naują apšvietimą. Iš viso bus sutvarkytas 2400 m2 plotas.

Darbus planuojama pradėti jau kitą savaitę, jų atlikimo terminas – 2022 m. gegužės mėnuo. Sutarties vertė – 274 242,87 Eur.

Artimiausiu metu planuojama pasirašyti ir kitą svarbią sutartį, pagal kurią prie turgelio bus įrengtos dvi stovėjimo aikštelės (10 ir 13 vietų) bei jų apšvietimas.

Tikimasi, kad atnaujintas turgelis taps ne tik gražesne bet ir labiau mėgstama bei lankoma erdve rajono gyventojams.

2020-06-07 Ruošiamas turgelio aikštės sutvarkymo techninis projektas.

Numatyta įrengti naujas vandentiekio, buitinių nuotekų, lietaus nuotekų ir elektros požemines komunikacijas, pakeisti visos turgelio aikštės dangą, įrengti naują apšvietimą, prekybos stogines ir kioskelius.