Turizmo maršrutų ženklinimas Atgal

Turizmo maršrutų ženklinimas

Apie projektą

Vykdomi Laisvalaikio ir pramogų objektai

Planuojama įrengti informacinius ženklus, nuorodas, stendus Jūros upės vandens turistinėje trasoje ir pėsčiųjų-dviračių takuose, maršrutuose. Numatomas minimalus įrengtų Tauragės apskrityje ženklinimo infrastruktūros objektų skaičius – 79.

Sukurta nauja intermetinė turizmo svetainė -> Savivaldybes jungiančių turizmo trasų ir turizmo maršrutų infrastruktūros plėtra Tauragės regione

Projekto naujienos

2018-02-20 Jurbarko turizmo ir verslo informacijos centre vyko pasitarimas dėl turizmo trasose ir maršrutuose planuojamų įrengti ženklinimo objektų.

Nuspręsta, kad Tauragės rajone bus pastatyti: 25 antivandaliniai informaciniai stendai,  2 lauko infoterminalai ir 20 stulpelinės krypties rodyklių.

Stendai pritaikyti regos negalią turintiems asmenims – informacija apie lankytinas vietas ir/arba objektus bei vaizdinė, grafinė informacija bus pateikiama ir Brailio raštu.

Lauko infoterminalai bus įrengiami  prie Tauragės pilies ir Taurų nuotykių parko. Infoterminaluose bus pristatoma 10 Tauragės regiono, iš jų – 7 Tauragės rajono turistiniai maršrutai bei trasos, juose esantys turistiniai objektai.

Stulpelinės krypties rodykės bus įrengtos: Tauragėje, Skaudvilėje, Tauruose, Pagramantyje, Lauksargiuose.

 

2018-01-22 Jurbarko turizmo ir informacijos centre vyko darbo grupės susitikimas.

Susitikimo metu aptarti darbai dėl inforterminalų turinio kūrimo, ženklinimo objektų (nuorodų, krypties rodyklių, kelio ženklų), techninės specifikacijos.

2016-05-30 Gautas kvietimas teikti projektinius pasiūlymus.

Pasiūlymą teiks ir projekto vykdytoju bus Jurbarko savivaldybė. Tauragės rajono savivaldybė kartu su kitomis apskrities savivaldybėmis taps partnerėmis.