Elektriniai autobusai Atgal

Elektriniai autobusai

Apie projektą

Vykdomi Ekologija

Tauragė – pirmoji Lietuvos savivaldybė su ES parama perkanti elektrinius autobusus ir sparčiai žengianti žaliojo miesto vizijos link. Iš viso Tauragėje važinės 5 elektriniai autobusai, kurie prisidės prie viešojo transporto teikiamų paslaugų kokybės gerinimo ir oro taršos mažinimo. Tai bus ekologiška, patogi ir patraukli transporto priemonė miesto gyventojams ir svečiams.

 

Turite pasiūlymų, pastebėjimų? Rašykite mums!

Projekto naujienos

2019-08-02 Šiuo metu gaminami du mažesni (ne mažiau 24 sėdimų vietų) ir vienas didesnis (ne mažiau 34 sėdimų vietų) elektriniai autobusai.

Naujieji elektrobusai bus žemagrindžiai, juose bus įrengtos vietos, pritaikytos neįgaliesiems ir specialiųjų poreikių turintiems žmonėms su vežimėliu. Autobusuose numatyta vaizdo stebėjimo sistema, skirta keleivių ir vairuotojų saugumui užtikrinti, vaizdinės ir garsinės keleivių informavimo priemonės, išorinis durų apšvietimas transporto priemonei sustojus ir atidarius duris.

Lietuvos respublikos susisiekimo ministro įsakymu Tauragei papildomai skyrus 750 000 Eur finansavimą, mieste važinės ne 3 (kaip buvo planuota), o 5 elektriniai autobusai.

 

2019-04-12 Tauragės autobusų parkas pasirašė sutartį su elektrinių autobusų tiekėjais.

Konkurso nugalėtojais paskelbti du elektrinių autobusų gamintojai: „Solaris“ ir „Transmitto“.