1000 kvadratinių metrų žaidimų aikštelė Atgal

1000 kvadratinių metrų žaidimų aikštelė

Apie projektą

Atlikti Vaikų žaidimų aikštelės

Įrengiama moderniausia ir saugiausia vaikų žaidimų aikštele Tauragėje. 1000 kv. m ploto žaidimų aikštelė bus įrengta prie gyvenamųjų namų Gedimino gatvėje, už „Iki“ prekybos centro. Žaidimų aikštelė bus suskirstyta į tris zonas, skirtas vaikams, paaugliams ir senjorams. Vaikų žaidimų aikštelėse bus įrengtas daugiafunkcinis lauko žaidimų kompleksas, spyruoklinės sūpynės, dvigubos sūpynės ant grandinių, nestandartinis įrenginys laipiojimui, čiuožykla. Visos konstrukcijos suprojektuotos taip, kad žaidžiantys vaikai būtų saugūs ir nesusižeistų. Paauglių zonoje bus įrengtas lauko gimnastikos kompleksas, senjorų zonoje – lauko treniruokliai ir žaidimų stalai.

Vienoje moderniausių ir didžiausių aikštelių Tauragėje laisvalaikį galės leisti įvairaus amžiaus grupių vaikai bei suaugusieji.

Tauragė yra šeimoms draugiškas miestas, todėl modernių žaidimo aikštelių skaičių numatyta plėsti ir ateityje. Tikimės, kad ir patys tauragiškiai neliks abejingais  ir nepamirš atsakingai naudotis naujai sukurta laisvalaikio zona bei ją saugoti.